Την Τετάρτη 02 Νοεμβρίου 2022 συγκροτήθηκε το νέο ΔΣ του Συλλόγου
μας το οποίο απαρτίζεται από τους:

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΤΣΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ
2 ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΏΡΟΥ ΑΝΤΖΕΛΕΤΑ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
3 ΜΠΑΣΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
4 ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
5 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΠΛ. ΤΑΜΙΑΣ
6 ΖΗΒΑ ΑΘΗΝΑ ΤΑΜΙΑΣ
7 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝ. ΤΑΜΙΑΣ
8 ΚΟΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΕΛΟΣ
9 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΛΟΣ
10 ΚΑΨΑΣΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΟΣ

Αυτόν τον πρώτο καιρό οργανωνόμαστε και διερευνούμε τις ανάγκες που υπάρχουν στο σχολείο μας. Ο Στόχος μας δεν είναι μόνο να στηρίξουμε το έργο του σχολείου για το καλό των παιδιών μας, αλλά και να υλοποιήσουμε δράσεις που θα μας φέρουν πιο κοντά και θα δημιουργήσουν πολύτιμες εμπειρίες για όλους και κυρίως για τα παιδιά μας. Σας χρειαζόμαστε δίπλα μας με τη στήριξή σας, τις ιδέες σας και τη συμμετοχή σας! Τo νέο Διοικητικό Συμβούλιο θέλει να έχει δίπλα του τα μέλη του Συλλόγου που επιθυμούν να προσφέρουν και να συμμετέχουν ενεργά στις δράσεις του. Χρειαζόμαστε τις ιδέες σας, τις γνώσεις και ικανότητες που έχετε αλλά το πιο σημαντικό την παρουσία σας σε ό,τι διοργανώνουμε. Στο πλαίσιο αυτό και για να υπάρξει μία πιο άμεση και εποικοδομητική συνεργασία μπορείτε να επικοινωνείτε στην σελίδα του Συλλόγου στο facebook «Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων 2ου Γυμνασίου Ζακύνθου» ή/και να μας καλέσετε στα τηλέφωνα: 6974920673 (Τσάτου Αναστασία) 6979259866 (Μπάστα Αντιγόνη) και 6944438830 (Τσολιάκου Μαρία). Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Εσωτερικός Κανονισμός Λειτουργίας του Σχολείου

goneis en drasi